streda 26. októbra 2011

ŽILINSKÉ ECHO O NÁS NAPÍSALO...

Revolúcia krátkodobých pôžičiek alebo zavádzajúca reklama?V rýchlom rytme každodenného života a rozvíjajúcich sa technológii nastúpil okamih, že pôžičku je možné vybaviť aj bez opustenia domu za pár minút a to jednoducho zaslaním SMS.  Po analýze trhu  sme zistili, že aj za rôznymi výrokmi a sloganmi spoločností sa skrývajú dlhodobé procesy, formality, dokladovania rôznych dokumentov a výrok „Pošlite sms a získate peniaze“ je len reklamný ťah zo strany spoločností. Samozrejme, že nikomu nemôžeme nič vyčítať, príslušné formality k vybaveniu pôžičiek sú na  mieste, pretože s potencionálnymi zákazníkmi nie je priamy kontakt. Ale pri hlbšom pohľade medzi mnohé takéto ponuky sme našli jeden veľmi zaujímavý nový produkt smspôžičky od SMSCREDITS.SK, ktorý nedávno nastúpil na slovenský trh. Navštívili sme preto webovú stránku spoločnosti www.smscredits.sk, ktorá poskytuje smspôžičky. Zaujala nás atraktívna prezentácia stránky, ktorá takisto obsahuje lákavú ponuku „Pošlite SMS a získate peniaze“. Preto sme sa rozhodli zoznámiť sa bližšie s produktom spoločnosti, ktorá túto službu ponúka a prezentuje ako  jednoduchú, rýchlu a pohodlnú. Chceli sme zistiť, či je naozaj odlišná od všetkých takýchto ponúk na finančnom trhu a preto sme kontaktovali zástupcu spoločnosti a položili sme jedinú otázku, či je naozaj možné získať smspôžičku zaslaním SMS a dostali sme jednoznačnú odpoveď „ÁNO“.
Aby sme sa uistili, či je to naozaj tak, navrhli sme zástupcovi SMSCREDITS.SK  stretnutie, aby s nami absolvoval krátke interview, na ktoré bol vyslaný redaktor Žilinského Echa - Lukáš Matúš.
           
-          Je naozaj pravda, že poskytnete smspôžičky ľuďom jednoducho zaslaním SMS správy?
      Áno, viedlo nás k tomu rýchle tempo každodenného života a myšlienka ísť v ústrety jednoduchosti a pohodlnosti a možnosť prispôsobiť sa potrebám ľudí.

-          Nie je to len ďalší reklamný ťah, za ktorým sa skrýva zdĺhavý proces, dokladovanie a formality s tým spojené?
       Nie. Je to tak. Naši potencionálni zákazníci nemusia strácať čas rôznymi formalitami, čoho výsledok je väčšinou nespokojnosť. Veríme, že to nie je potrebné, nakoľko ide o malé sumy na krátku dobu. To je dôvod toho, prečo je naša služba smspôžičky od smscredits.sk taká rýchla a jednoduchá. Pre človeka, ktorý takúto službu pôžičky cez sms potrebuje stačí mobilný telefón a bankový účet.

-          Je to zaujímavé. Naozaj ľudia nemusia nikam chodiť a podpisovať zmluvy, aby sa stali Vašimi klientmi?
      Už názov SMSCREDITS.SK je dôkazom, že všetko je možné realizovať cez telefón. V tomto je podstata. Pohodlie a jednoduchosť. Aby sa človek stal našim zákazníkom, nemusí opustiť dom ani prácu - to je novinka na trhu. Zaregistrovať sa dá jednoducho zaslaním SMS v tvare „SMSCREDITS“ na tel. číslo 09 02 02 09 09. Chceme informovať, že cena za sms je závislá len od Vášho mobilného operátora. Tiež je možné vyplniť jednoduchý formulár na našej stránke www.smscredits.sk a môžete tak urobiť v ktorýkoľvek deň v týždni 24 hodín denne.

-          Znie to veľmi jednoducho, mobilný telefón či bankový účet má dnes takmer každý človek, ale je ten proces poskytovania smspôžičiek od smscredits.sk naozaj taký rýchly a jednoduchý?
      Áno, všetko je možné vybaviť rýchlo a ľahko. Našim zákazníkom poskytujeme sms pôžičky od 20 – 250 EUR na 5, 10 alebo 15 dní a to naozaj jednoducho zaslaním SMS so svojím číslom klienta a smspôžičku od smscredits.sk môžu získať kdekoľvek sa nachádzajú na svoj bankový účet v priebehu niekoľkých minút, pokiaľ sú klientom rovnakej banky, ako naša spoločnosť. Spolupracujeme s populárnymi bankami na Slovensku, v ktorých sme otvorili účty.

-          Je možné požičať si aj vyššiu sumu smspôžičky?
      Nie, nie je to možné. Naša služba je špecifická tým, že je ponúkame malé a krátkodobé smspôžičky. Dokonca, keď si pozriete naše logo SMSCREDITS.SK, je v ňom vystihnutá podstata. SMSCREDITS.SK je pomocná ruka, ktorá môže pomôcť v každodenných situáciách, do ktorých sa dostáva každý jeden z nás: akcie v obchodoch, alebo nečakané situácie počas cestovania, alebo chýba do výplaty. SMSCREDITS.SK Vám pomôže a nemusíte žiadať o peniaze priateľov, susedov či známych a cítiť sa pritom nepríjemne, alebo stať sa objektom, o ktorom sa šepká.. Všetko ostáva medzi nami, čo môžeme garantovať aj záznamom v Obchodnom registri okresného súdu o ochrane osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z.

-          Ale ako si môžete byť istý bez toho, aby ste sa so zákazníkom nestretli a poskytnete mu sms pôžičku?
      Samozrejme, buďme realisti, v každom biznise existujú určité riziká, a toto nie je žiadna výnimka. Podvodníci sú a vždy aj budú, ale vypracovali sme špeciálne ochranné previerky a tiež špeciálne spolupracujeme s políciou.
      Našou misiou je, aby bol klient s našou službou smspôžičiek od smscredits.sk spokojný. Chceme s klientmi spolupracovať dlhodobo. To je dôvod, prečo náš tím vyvinul vernostný program pre našich verných zákazníkov. Dodržiavaním podmienok môžu klienti naše služby smspôžičiek od smscredits.sk využívať stále výhodnejšie a výhodnejšie. Ak nemôžu v termíne splatnosti vrátiť celú sumu smspôžičky naraz, majú možnosť do dátumu splatnosti uhradiť poplatok na predĺženie a smspôžička sa automaticky predlžuje na tú istú lehotu, na ktorú bola poskytnutá  a za tých istých podmienok bez ďalších skrytých poplatkov.
      Na konci rozhovoru by som chcel povedať našim súčasným aj potenciálnym klientom, aby si peniaze požičiavali zodpovedne a zhodnotili svoje schopnosti vrátenia. SMSCREDITS.SK nesľubuje to, čo nemôže splniť. Ak dodržíte všetky podmienky, ktoré si môžete pozrieť na našej stránke, naša spolupráca bude dlhodobá a prospešná.

      Ďakujeme zástupcovi SMSCREDITS.SK za krátky rozhovor a za to, že nám čitateľom pomohol zistiť o potvrdiť, že smspôžičku od SMSCREDITS.SK je možné získať jednoducho prostredníctvom SMS.

Autor: Lukáš Matúš

2 komentáre:

 1. Aby ste sa o pravdivosti článku presvedčili sami, navštívte našu stránku www.smscredits.sk. Uvidíte, že získať smspôžičku od smscredits.sk je naozaj také rýchle a jednoduché! V prípade, že momentálne smspôžičku nepotrebujete zaregistrujte sa na našej stránke a získate kartu klienta. S ňou si kedykoľvek v budúcnosti môžete požiadať o pôžičku zaslaním jedinej sms a peniaze budete mať na účte už za pár minút!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Rychla pozicka - pozickauver.com |
  Informácie o pôžičkách a úveroch -
  sms
  pozicka

  OdpovedaťOdstrániť

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.