utorok 14. októbra 2014

Jedinečná zľava 20% na rýchlu pôžičku od SMSCREDITS  pre všetkých  verných zákazníkov. Pripojte sa aj Vy!Výhodná  pôžička od SMSCREDITS sa stala teraz ešte výhodnejšou!

SMSCREDITS je istota a rezerva pre každú situáciu. Klienti SMSCREDITS sa nemusia obávať nečakaných situácii, pretože kedykoľvek sa objaví nepredvídateľný výdavok, perfektná zľava v obchode, nezaplatený zabudnutý šek, alebo urgentný termín úhrady nejakej splátky a momentálne nemáte k dispozícii vlastné finančné prostriedky, SMSCREDITS je vždy po ruke  v správny čas: jednoduchá sms a peniaze máte ihneď .

Jednou z najväčších výhod  SMSCREDITS je , že nepotrebujete nič iné len mobilný telefón, ktorý má dnes takmer každý. Dnes  je doba rýchla a rýchlo sa menia okolnosti a človek nemá čas sa im prispôsobiť. U SMSCREDITS nemusíte nikam chodiť, nemusíte mať kopu papierov, všetko ľahko a jednoducho vybavíte len cez sms.

 Klientom SMSCREDITS sa môžete stať kedykoľvek a kdekoľvek len jednoduchou sms SMSCREDITS na číslo 0902 020 909 a rýchle sms pôžičky môžete využívať vtedy, keď Vy budete potrebovať. Za to, že ste klientom a majiteľom karty klienta nič neplatíte a nie ste ničím viazaní. Jednoducho si odložíte kartu klienta a keď nastane ťažká situácia a vy nebudete mať peniaze , zašlete jednoduchú SMS správu a peniaze máte ihneď. Vďaka vernostnému programu SMSCREDITS máte každou splatenou pôžičkou ešte výhodnejšie podmienky.


Myslíte si, že je niečo jednoduchšie a výhodnejšie?

SMSCREDITS – to je Vaša istota a rezerva!


Viac info na 0911 999 915 alebo www.smscredits.sk- radi Vám pomôžeme!


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.